Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies v súlade s pravidlami súborov cookies.

Menu
Cena:
194.9EUR
173.8EUR + DPH ( 208.6EUR )
Zľava: 21.1EUR
Zľava: 11%
Množstvo:ks
Štítky produktu: honeywell, pc42t, tlačiareň etikiet

Honeywell PC42t Plus tlačiareň etikiet, 203 dpi (PC42TPE01018)

Cena:
194.9EUR
173.8EUR + DPH ( 208.6EUR )
Zľava: 21.1EUR
Zľava: 11%
Množstvo:ks
Honeywell PC42t Plus (TT) tlačiareň etikiet, 203 dpi, USB, USB host (kompatibilný s farbiacou páskou TTR 1" ), šírka etikety: 110mm, max. šírka tlače: 104 mm, max. rýchlosť tlače: 125 mm/sec
Výrobca: Honeywell
Model: PC42TPE01018
Dostupnosť: Dodacia lehota 3-5 dní
Očakávaná dodávka: 11 marec 2021
Získanie vernostných bodov: 197

Prečo zvolte nás?

Rýchle dodanie tovaru Objecnávka môže byť doručená až do 24hodín!
12.000 zákazníkov u nás pravidelne nakupuje
Viac ako 15.000 vybavených objednávok ročne
Doručíme takmer 10.000 výrobkov ihneď zo skladu

Popis

Predstavenie tlačiarne etikiet Honeywell PC42t Plus

Model PC42t má za sebou štyri úspešné roky na trhu entry-level tlačiarní, takže americký výrobca spravil menší upgrade v prvom štvrťroku 2020 v podobe nového modelu! Tlačiareň kotúčových samolepiacich etikiet Honeywell PC42t Plus zhustila 40 rokov brand skúseností priemyselnej značky a výsledkom je ľahko používateľná tlačiareň, ktorá šetrí priestor. Úspešný recept Honeywellu sa výrazne nezmenil, najdôležitejšou inováciou je, že zariadenie sa už môže pochváliť rýchlosťou tlače 127 mm/s!

Stolná tlačiareň etikiet, ktorá je ušitá na mieru! 

Tlačiareň etikiet Honeywell PC42t Plus sa dá rýchlo nainštalovať, je ľahko ovládateľná a má nepretržitú a nákladovo efektívnu a hlavne tichú prevádzku, takže môžete v tichosti vykonávať svoju prácu nielen v skladoch a dielňach, ale aj v kancelárskych a obchodných priestoroch! Ani výmena spotrebného materiálu nie je ťažká, rolku s etiketami môžete dokonca vymeniť jednou rukou! 
Použitím technológie thermal transfer poskytuje PC42t Plus ostré výtlačky odolné proti rozmazaniu a môžete ňou tlačiť plastové, papierové, textilné či kartónové etikety použitím farbiacej pásky, ktorá sa zhoduje k spomínaným etiketám. Tlačiareň je vhodná na tlač textu, jednofarebných grafických prvkov (napr. piktogramy, logá) a čiarových kódov. Je kompatibilný so všetkými jednorozmernými značeniami (GS1-128, EAN-13 atď.) ale nemá problém ani s dvojrozmernými kódmi (napr. QR kód, PDF-417 atď.), ktorých štandardy sú populárne  v Európe a USA. Tlačiareň nemá problém s vytvorením týchto štandardov, takže pravdepodobne ani v tomto smere nebudete sklamaní!

Nízkonákladová tlač etikiet vo vysokom tempe

Honeywell PC42t Plus dokáže rozoznať mnoho príkazových jazykov pre tlač. Podporuje štandardy ZPL, DPL a EPL, takže akceptuje návrhy etikiet aj z pre iných tlačiarní. Týmto je zaistené, že môžete dokonca spolupracovať s veľmi úspešnými predchodcami Intermec (PC43, PC4, PF8), ale dokonca aj s desktopovými modelmi konkurencie (Eltron, Zebra, Datamax). Okrem USB portu nájdete na základnom modeli tlačiarne USB hostiteľa, dostupné sú však aj modely podporujúce Ethernet a RS-232, takže prekážkou nie je ani pripojenie k firemnému IT systému alebo sieti!
Do tlačiarne môžete použiť etikety s vnútorným priemerom cievky 25 a 40 mm. Ďalšou výhodou tlačiarne PC42t Plus je to, že do nej môžete vložiť farbiace pásky dlhé 300 metrov s priemerom 1 ". Dlhšie pásky môžu znížiť prevádzkové náklady, pretože tovar je často cenovo dostupnejší a dokonca aj užívateľ môže ušetriť čas jeho používaním, pretože mu stačí oveľa menej často meniť spotrebný materiál.

Navrhnite svoju vlastnú etiketu podľa svojich vlastných predstáv!

K zariadeniu je dodaný softvér pre návrh etikiet BarTender UltraLight, pomocou ktorého môžete ľahko a rýchlo vytvoriť dizajn bez akýchkoľvek predchádzajúcich znalostí.
Na krabici od tlačiarne nájdete ovládač Honeywell InterDriver pre Windows. Jeho inštaláciou môžete tlačiť aj zo známych aplikácií, ako sú napríklad kancelársky balík Microsoft Office a ďalšie aplikácie kompatibilné so systémom Windows.

Od nákupu až k tlači

Pripojte sa a tlačte“ je slogan od spoločnosti Honeywell, ktorý nie je iba výmysel! Všetky potrebné káble dodáva americký výrobca k tlačiarni, stačí si zaobstarať iba spotrebný materiál, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám. Všetko nájdete v našej ponuke!

Parametre

Kategória produktu Tlačiarne etikiet
Rozlíšenie 203 dpi
Kategória Stolná
Zaťaženie 1000-3000 etikiet/deň
Technológia tlače Termotransferová tlač
Používateľné materiály Termálny papier, normálny papier, plastový a textilný termálny papier
Priemer dutinky TTR pásky 1"
Návin TTR pásky Vonkajší (OUT)
min. Výška etikiet (mm) 9.6
max. Šírka etikiet (mm) 110
max. Šírka potlače (mm) 104
max. Rýchlosť potlače (mm/sec) 152
max. Celkový priemer kotúča (mm) 127 mm
Priemer vnútornej dutinky (mm) 40 mm, 76 mm
min. Šírka TTR pásky (mm) 30
max. Šírka TTR pásky (mm) 110
max. dĺžka TTR pásky (mm) 300 m
Belső óra Nie
Címkeérzékelő pozíciója Mozgatható
NFC Nie
Reflektív címkeérzékelő Áno
Címkeérzékelő transzmisszív Áno
Kijelző Nie
Pripojenie USB/USB host
Rozmery 226 * 177 * 297 mm
Súly 2,5 kg
Záruka 1 rok na tlačiareň etikiet a 6 mesiacov na tlačovú hlavu

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Napísať recenziu!