Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies v súlade s pravidlami súborov cookies.

Menu

Snímače čiarových kódov (Zebra, Datalogic, Honeywell)

V našej ponuke snímačov čiarových kódov nájdete správne zariadenie pre každého užívateľa, od káblového až po bezdrôtové, či už sú to 1D kódy (napr. EAN13, Code128 atď.) alebo 2D kódy(QR kód, DataMatrix, PDF atď.). V našej ponuke snímačov čiarových kódov nájdete skenery od najuznávanejších výrobcov (Zebra, Datalogic, Honeywell atď.), ktoré sú väčšinou vždy skladom!

Akú úlohu má snímač čiarových kódov, na čo si treba dať pozor pri nákupe?

Snímače čiarových kódov sú zodpovedné za rozpoznávanie a prenos informácií do počítača alebo do registračnej pokladne, ktoré sú uložené v čiarových kódoch na výrobkoch. Samotný snímač čiarových kódov urýchľuje a automatizuje proces manuálneho zadávania znakov kódu na klávesnici. To všetko samozrejme bezchybne v priebehu niekoľkých sekúnd.

Snímače čiarových kódov nevyžadujú zložitú inštaláciu, stačí ich len pripojiť k serverovej jednotke a je možné ich ihneď používať. Väčšina snímačov čiarových kódov vyžaduje krátky proces konfigurácie kvôli písmenám maďarského ABC (problém 0-ö) - pre všetky snímače čiarových kódov je programová dokumentácia v údajovom liste k dispozícii zadarmo.