Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies v súlade s pravidlami súborov cookies.

Menu

Tlačiareň plastových kariet

Tlač plastových kariet bola pred niekoľkými rokmi výsadou veľkých spoločností, ale teraz je ľahko dostupná aj pre malé začínajúce podniky. Napriek tomu sú plastové karty (vernosť, prístup, záruka atď.) stále symbolom exkluzivity.

Spomedzi našich tlačiarní plastových kariet poskytujeme našim zákazníkom celý rad zariadení od Zebry a Farga vrátane súvisiacich spotrebných materiálov pre tlačiarne (farbiace pásky, čistiace prostriedky, PVC karty, transfer fólie). Z našej ponuky tlačiarní plastových kariet dokážeme poskytnúť správne zariadenie pre každé využitie, od základnej úrovne po profesionálnu. Tlačiarne plastových kariet využívané v reštauráciách, fitness centrách, v komerčných a servisných firmách denno denne sú dôkazom toho, že sú: spoľahlivé, rýchle a nákladovo efektívne!

Jednostranná alebo obojstranná?

Jedna z najdôležitejších otázok na začiatku je, či je potrebná kúpa zariadenia s automatickým prekladom karty, t.j jednostranná alebo obojstranná tlač. Pre väčšinu našich zákazníkov postačí jednostranná tlačiareň kariet, ktorá potlačí jednu stranu PVC karty jedným „prechodom“. Ak chcete potlačiť aj zadnú stranu karty, musíte kartu otočiť manuálne. Tento extra pohyb a čas je možné ušetriť výberom obojstranných tlačiarní kariet, pretože tieto zariadenia automaticky vykonajú preklad kariet. Za tento plus sa samozrejme účtuje príplatok, ale ak je úlohou vytlačiť 50 - 100 kariet denne, tak sa Vám za niekoľko mesiacov vrátia vynaložené výdavky.